Zarząd Dróg Gminnych

16 listopada 2015 admin

Zarząd Dróg Gminnych

INFORMACJA
 

Zarząd Dróg Gminnych w Żołędowie uprzejmie informuję, że w związku z remontem mostu w ciągu ul. Grobla w miejscowości Bożenkowo, w dniach 16 – 27 listopada 2015r. nastąpi wyłączenie z ruchu części w/w ulicy na odcinku od ul. Bożenkowskiej do ul. Rekreacyjnej.
Objazd do ul. Rekreacyjnej poprowadzony zostanie przez ul. Harcerską.
Za utrudnienia przepraszamy.


Zarząd Dróg Gminnych w Żołędowie uprzejmie informuję, że z dniem 05 listopada 2012 r. wprowadza zmianę organizacji ruchu polegającą na wprowadzeniu strefy ograniczonej prędkości na następujących ulicach:
• ul. Olimpijczyków, Henryka Dobrzańskiego, Haliny Konopackiej, Huberta Wagnera, Bronisława Czecha, Jadwigi Wajs, Jerzego Brauna, Janusza Ślązaka, Bronisława Malinowskiego, Janusza Kusocińskiego, Heleny Marusarzówny, Stanisławy Walasiewiczówny, Władysława Komara, Adama Kowalskiego, Kazimierza Deyny, Zygmunta Buhla, Józefa Kotlarczyka, Zdzisława Krzyszkowiaka, Janusza Sidły, Ireny Szydłowskiej, Maratończyków, Łuczników, Kolarzy, Oszczepników, Kajakarzy, Wioślarzy, Narciarzy, Łyżwiarzy, Hokeistów, Saneczkarzy w miejscowości Niemcz
oraz
• ul. Dębowa, Świerkowa, Jałowcowa, Jodłowa, Cyprysowa, Sosnowa, Wierzbowa, Kasztanowa, Brzozowa, Akacjowa, Klonowa, Jarzębinowa, Kalinowa, Jaśminowa w miejscowości Osielsko.


Zarząd Dróg Gminnych w Żołędowie uprzejmie informuję, że z dniem 01 października 2012 r. wprowadza zmianę organizacji ruchu polegającą na wprowadzeniu strefy ograniczonej prędkości na następujących ulicach:
• ul. Klonowa, Leśników, Krótka, Sportowa, Polna w miejscowości Żołędowo
oraz
• ul. Polna, Tuberozy, Czereśniowa, Porzeczkowa, Truskawkowa, Poziomkowa, Malinowa, Długa, Orzechowa, Dzikiej Róży, Botaniczna, Krótka w miejscowości Osielsko.


Zarząd Dróg Gminnych w Żołędowie uprzejmie informuję, że z dniem 1 czerwca 2012 r. zostanie zmieniona organizacja ruchu na ul. Tuberozy w miejscowości Osielsko poprzez ustawienie oznakowania B – 36 zakaz zatrzymywania się i postoju po obu stronach ulicy.